Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narozeniny

3. 5. 2007

Ahoj,slaví něco vaše morčátko? A nevíte co mu dát za dárek? Máme pro vás pár užitečných rad:-)

Morčátko sice neví,že je den jeho narození (popřípadě dostání), že dnes sse slaví jeho jmeniny a nebo že jsou Vánoce, ale myslím, že je hezké si na vašeho miláčka, (který vám dělá jen radost) vzpomenout a dát mu nějaký dárek! Ale jaký? Toť otázka. Já osobně si myslím, že vaše chlupaté miláčky nejvíce potěší něco na zub a to v různých obmněnách:-) (souhlasíme! Potěší nás hlavně jídlo:-))

Narozeninový dort:

Když máte narozeniny vy, tak vám zřejmě maminka nachystá dort, tak proč to nedopřát i vašim miláčkům!? Samozřejmě jim nemůžete připravit krémový dort s čokoládou, ale i tak si s tím můžete vyhrát. Potřebovat budete: seno, okurku, jablíčko a traviny (samozřejmě můžete i jiné ovoce a zeleninu-hlavně takové jaké milují vaše morčátka!) pokud jste šikovní můžete ze sena vytvořit např. srdce a nebo opravdový dort, jestli jste méně zruční udělejte ze sena kouli. Ať tak či onak zhotovený výrobek ozdobte připravenými dobrotami! všem morčískům přeju hodně štěstí a dobrou chuť:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víš co ...

(Katy, 8. 5. 2007 10:33)

ssgghh - Víš co když se ti morčata nelíbí tak nechoď na stránky o morčatech.Jinak Colly vše nej k narozkám!!
Prosím mrkni na mé stránky : http://www.morcatka24.estranky.cz/

ssgghh

(ssssgggggshh, 7. 5. 2007 16:44)

neposerte se z morčáát!!!!!

ssgghh

(ssssgggggshh, 7. 5. 2007 16:44)

neposerte se z morčáát!!!!!

narozeniny

(morčochováč, 3. 5. 2007 16:29)

Collynko, přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám, hodně zeleých pampelišek a zajímavých zážitků s paničkami a Ginny :)) andy, super nápad