Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dárek

28. 12. 2007

Je 24.2 2007 a moje paničky říkají, že dnes příjde ježíšek! Nevím co si o tom mám myslet, o jiných návštěvách se nemluví celý měsíc. navíc nám paničky den od začátku prosince dávají každé kousek nějakého moc dobrého ovoce a tvrdí, že to je morčecí adventní kalendář . Tak tedy nastal večer a paničky nás jako obvykle pouští do výběhu (stále na koberec )
Do rohu nám dají domeček abychom se měly kam schovat, rozhází nám po koberci nějaké dobrůtky  a pak dají do prostřed nějakého zeleného, pichlavého, umělého obra  
a pod něj libě vonějící, do ubrousku zabalené Něco  ! Nevíme co to je a tak k tomu běžíme a cupujema, kousáme a trháme až ten dárek rozbalíme HA! Nová kameninová dvoumistiška plná dobroučkého zrní a šťavnatého ovoce! MŇAM!  Tak tomu se teda říka ježíšek  Mám ráda ježíška !   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                         tvá                                   
GINNY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mé narozky

(Maxík, 21. 9. 2010 14:19)

Já se jmenuju Maxík. Jsem sameček hladkostrstého morčátka barvy zlato-černé. Mám již 3 roky a čtvrt. Na můj svátek dostanu vždy nějaké laskominky. Jednou mi panička koupila dropsy,ale ty mi nechutnají,ani teď. Na narozeniny dostanu nějakou novou hračku nebo něco podobnýho. Samozřejmě že také i laskominky a celý den si se mnou má panička hraje. Na Vánoce to je ale vždy nejlepší. Můžu pobíhat po všech místnostech,koukat se s páníčkama na telku,lenošit,no prostě paráda. Nejlepší je,že všichni mají moc dobrou náladu. Každý dostane nějaké dárečky,tedy i včetně mě :-)
Posledně jsem dostal veliký domeček s ,,vizitkou",na které je králík a morče. Mám své páníčky moc rád a umím i nějaké cirkusové kousky. Tak pápá :-)
Maxík

moje první vánoce

(Terezka, 2. 12. 2008 19:20)

Já jse jmenuji Ferda já ještě nedostal žádný dárek protože teprve slavím prní vánoce protože jse ještě moc malinkatej je mi teprve 3 měsíce a 2 dny. pánička Terezka mi dává dobrotu salátek a jablíčko nebo zrníčko,mandarinku,mrkvičku,hroznoví víno.Ještě nevím co dostanu ale pak vám to zase napíšu jasnš?tak jo. AHOJ Ferdík.